Київ
Способи і види оплат
Зараз у Києві: 13/07/2024

Способи і види оплат

Ви зможете здійснити оплату відразу ж після завершення оформлення замовлення, при цьому вибрати один із запропонованих способів.

Вам буде надіслано лист із підтвердженням про отримання замовлення та з інформацією про:

Для Вашої зручності ми надаємо різні захищені способи оплати:

Банківська карта
VISA
Mastercard
Maestro
Maestro
Maestro

До оплати приймаються усі види платіжних карток у будь-якій валюті. Безпека платежів банківськими картами забезпечується сертифікованою платіжною системою міжнародного стандарту.
Після оформлення замовлення необхідно вибрати валюту (гривні, усі валюти) оплати та натиснути кнопку «Перейти до оплати».

Оплата в гривнях картками, що емітовані українськими банками, здійснюється без додаткової конвертації. Обробка даних банківської картки відбувається у захищеному режимі через систему SendMoney від ПриватБанка.

Оплата в доларах, євро та інших валютах здійснюється через шлюз платіжної системи Fondy. Обробка даних банківської картки відбувається у захищеному режимі. Якщо валюта операції не збігається з валютою рахунку, конвертація буде проведена автоматично.

Комісія – 0% (сплачує продавець).
Зарахування грошових коштів – миттєво.

Електронні гроші

Для того, щоб здійснити оплату за системою PayPal, після оформлення замовлення необхідно вибрати варіант оплати «PayPal» і натиснути кнопку «Перейти до оплати». Далі Ви будете переведені на сайт платіжної системи 2checkout, де у захищеному режимі необхідно ще раз зробити вибір між Банківською картою та PayPal, сплатити сформований рахунок.

Комісія – 0% (сплачує продавець).
Зарахування грошових коштів – миттєво.

Банківський переказ

Оплатити замовлення можна переказом із банківського рахунку одержувача на банківський рахунок відправника в євро або доларах США через клієнт-банк або у найближчому банківському відділенні. Цей спосіб краще використовувати, якщо сума більша за 700-1000$, а дата виконання замовлення не менша, ніж через 7 днів.

Комісія – 15$ (12 Євро).
Зарахування грошових коштів – 3-5 робочих днів.

Інше

Ви можете оплатити замовлення через термінал в українських гривнях. Після оформлення замовлення виберіть спосіб оплати «Термінали» та валюту гривні. Після цього можете закінчити оформлення замовлення. Вам будуть надані дані для оплати, інструкція та карта для пошуку найближчого терміналу у Вашому місті.